Hakkımızda

NORA YAPI

"Hayata değer katar..."

“Nora Yapı 50 yıllık birikimiyle, üstün mimarisini, en nitelikli malzemeler ile birleştirerek, sağlam binalar inşa etmektedir.


Her Nora inşaatı, yoğun analizler ve zemin etüdleri ardından güçlü temellerin atılmasıyla hayata geçer. Yoğun bir çalışma ve özenli bir uygulama süreci sonrasında, bir mutlu sona daha ulaşılır. Amacımız, bugün olduğu gibi yarın da, tüm güzellikleriyle şehirlerimize artı değer katan, çağdaş ve şık binalar inşa etmektir.


İnşaat sektöründeki teknolojik gelişmelere paralel olarak ilerleyen Nora Yapı, bu anlamda, eğitim ve teknoloji alanlarında da yatırımlar yapmaktadır. Profesyonel kadrosuna sürekli eğitim desteği sağlayarak, kaynakların temin edilmesi konularında da gereken önemi vermektedir.


Nora Yapı, binalarında oturan yüzlerce aileyi koşulsuz mutluluğa ulaştırmayı misyon edinmiştir ve sizlerin sevdiklerinizle içinde güvenle oturabileceği yaşam alanları inşa ederek, hayatınıza pozitif değerler katmaktadır.


Nora Yapı olarak bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşam alanları oluşturmaya devam edeceğiz. Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün, hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışmalarımız devam edecektir. Başarımıza takdiri, dairelerimize olan ilginizle gösterdiğiniz için Nora Yapı ailesi olarak teşekkür ederiz. Harcına kalitenin yanı sıra bolca sevgi ve huzur kattığımız binalarımızdaki yaşamınızın her anını doyasıya yaşamanızı diliyoruz …”