Güven Apartmanı

Güven Apartmanı

Göztepe
Kasım 2017 - 29 Mart 2019

Göztepe, Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi üzerinde konumlanan Güven Apartmanı'nın toplam inşaat alanı 7.000 m2'dir. Giriş + 13 kat olmak üzere toplam 26 daire ve bir ticari alandan oluşmaktadır. Her katta çift daire olup daireler brüt 172 m²'lik 4+1 lerden oluşmaktadır. Cadde üzerinde konumlanmış olup, çift balkonlu, Ebeveyn banyolu, geniş ve ferah yaşam alanları ile tercih sebebidir. Kapalı ve açık otopark, güvenli depolu mağaza diğer özellikler arasındadır.

Göztepe, Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi üzerinde konumlanan Güven Apartmanı'nın toplam inşaat alanı 7.000 m2'dir. Giriş + 13 kat olmak üzere toplam 26 daire ve bir ticari alandan oluşmaktadır. Her katta çift daire olup daireler brüt 172 m²'lik 4+1 lerden oluşmaktadır. Cadde üzerinde konumlanmış olup, çift balkonlu, Ebeveyn banyolu, geniş ve ferah yaşam alanları ile tercih sebebidir. Kapalı ve açık otopark, güvenli depolu mağaza diğer özellikler arasındadır.

Kat Maliklerinden Yorumlar

Zamanlaması, kalitesive tüm detaylarıyla beklentileri fazlasıyla karşılayan, şartname koşullarını eksiksiz yerine getiren ve bizleri bu projeyle mutlu sona erdiren Firmanın Ceo'su Mimar İbrahim Güler ve Nora Yapı ve çalışanlarına, inşaat sürecinde en ufak detaylarına kadar bizzat ilgilenen, materyal seçiminde bizlere yardımlarını esirgemeyen Mimar Mert Göçmen’e teşekkürü bir borç biliriz. Ayrıca, bahçe, açık park ve çevre planlaması için gösterilen itina ile, fiili teslimat ile birlikte eksiksiz olarak bitirilen çalışmalar da takdire şayandır. Başarılarının bundan sonra da devamını temenni ederiz.

M. Tarık Yöney&Anne Marie Johnsen / Daire 6


Sevgili Orhan bey ve torunum kadar sevdiğim İbrahim,
Sizlere ilk gördüğüm günden beri çok güvendim ve inandım. Ve bu güvenimi ve inancımı beklentimin ötesinde itina ve güzellikte ve zamanından önce yerine getirdiğiniz için, sizlere ve sizin nezdinizde Tüm emeği geçen Nora Yapı çalışanlarına çok ama çok teşekkür ederim. Benim yaşımda birisi için taşınmak çok zordu ama sizler bana eve dönmenin mutluluğunu yaşattınız, bunun benim için değeri çok büyük. Sizlere bundan sonrası içinde iş rastlığı, bol kazanç ve sağlık dilerim. Benim gibi mutlu ettiğiniz insanların hayır duaları ile sırtınız yere gelmesin. Sağolun, varolun

Suna Beyhan Bostancıoğlu (Biricik Babaanneniz) / Daire 4


Sevgili Nora Yapı, Teşekkürler..
Dairemizin dönüşüm projesinde gerçekten mükemmel bir sıçrama yaptınız, Teşekkürler, kararlaştırılmadan önce her prosedürü tamamladınız Teşekkürler, bize anlattıklarınız yerine en iyi kaliteyi sağladınız Teşekkür ederiz, bizimle birlikteydiniz Projenin tüm yönlerinde Teşekkürler, şimdi beklentilerimizden daha harika olan “evlerimiz” e döndük…. Bu zorlu ekonomik koşullar altında sizin için uzun ve zor bir yolculuk olduğunu biliyorum ama Tanrı'ya şükür, sizinle tanışmıştık, Nora Yapı ve şimdi Eve döndük… Gelecekteki tüm projelerinizde başarılar diliyorum, en iyisini hak ediyorsunuz Her şeyin

Müge Sayılı / Daire 4


1972 senesinden beri çocukluğumuzun gençliğimizin geçtiği Güven Apartmanı ; zaman içinde yaşlanmış , güncel yaşamsal alanlarında problemleri ile uğraşılan bir bina olmuştu . Güven apartmanı sakinleri olarak ,kentsel dönüşüm için verilen teklifleri incelerken ; Nora Yapı farklı bir teklifle karşımıza çıktı. imzalar atıldıktan sonra , söz verilen herşey eksiksiz ve zamanından önce teslim edildi . Anahtar tesliminden sonraki süreçte , apartman ile ilgili çok olumlu yorumları duymak ayrıca gurur vericiydi . Yeni Güven apartmanında komşularımızla ağız tadıyla oturalım . Bu süreçte NORA YAPI Firma sahibi başta Orhan Güler beyfendiye , oğlu ve proje kordinatörü İbrahim Güler beye ve en ufak ayrıntılar ile teker teker ilgilenen Mimar Mert Göçmen beye ayrıca diğer Nora İnşaat Ailesine şahsım ve ailem adına teşekkür ederim. Bu arada Nora yapı ile olan kordinasyonda emeği geçen Melina Emlak Nedime hanıma da çok teşekkür ederim. Bundan sonraki çalışmalarında NORA YAPI ya İstanbul'a güzel binalar kazandırmaları dileğiyle...

Yunus Emre Ayaz / Daire 3


İyi günde kötü gündedikleri beraberliğimiz Nora yapıyla başladı .Nora yapı önce kötü günümüzde yanınmızdaydı içten ve samimi mütahitimiz daire 16 sakini olarak tüm yakınlıklarını esirgemedi inşaatın başlamasıyla babamı kaybetmiştik bunun için en başta ilgilerinden dolayı sonsuz teşşeklürler .Binamız tamamlandı bize belirtilen zamanda tam ve eksiksiz binamız son derece konforlu bu konuda çok titiz olan Nora Yapıya güvenimiz bir kez daha arttı annemin konforlu bir evde oturmasıda mutluluk verici kısacası 18 ay bizlerle birlik olan bizlere konforlu lüks bir yaşam sağlayan Nora Yapı ailesine sonsuz teşekkürler daha nice güzel inşaatlar yapmanızı ümit eder saygılar sunarız

Muazzez Tülin Şahin Gür / Daire 12


Sayın Nora Yapı ailesi, Bizlere ait olan (Güven Apt. ailesine) binamızın kentsel dönüşümde göstermiş olduğunuz performans, iyi niyet, samimiyetinizden ötürü kendi adıma sizlere teşekkür ederim. Sanıyorum komşularımızda buna katılacaklardır. Gerek binanın kalitesi, gerek mimarisi, gerek se inşaat süresi olarak bizleri hiç üzmedeni süresinden önce teslim ettiğiniz ve zor ekonomik şartlara rağmen bunu başarabildiğiniz için iyi bir övgüyü hak ediyorsunuz. Bu Konuda isim belirtmem gerekirse, İbrahim Bey, Mert Bey, Muzaffer Bey, Abdullah Bey ve tabii ki Orhab Bey'e ayrıyetten bu konuda her iki tarafı askari mütereklerde birleştiren Melina Emlak Nedime Hanım'a çok teşekkürşer.

Ş. Hürkal Özer / Daire 18


İki sene önce boyunca heyacanla beklediğimiz inşaatın bitimi zamanından önce yapıldı. Nora yapının titiz çalışması ile çok güzel bir yapıya kavuştuk. Nora Yapı çalışanlarına ve Sayın İbrahim Güler'e candan teşekkür ederiz.

Nihavent Karamık


Nora Yapı ile anlaşma esnasında zaten iyi bir firma olduğunu biliyordum. İşin yapılma sürecindeki düzen, tertip çok iyidi. Binamızı sözleşmedeki süreden de önce bitirip tamamladığı için Nora Yapı'ya teşekkür ederim. Bina bittikten sonra dairemizi teskim aldık, asıl ondan sonra çok iyi bir karar olduklarını anladım. Dairemizdeki işcilik, detaylardaki mantık ve özen çok iyi. Sadece dairemiz değil, binanın bodrumundan en üstüne, girişine kadar özen ve kalite anlaşıyor. Nora Yapı'ya işini hakkı ile yaptığı için teşekkür ederiz.

S. Ozan Eke / Daire 15